Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Çeviri Fiyat Hesaplama

Birkaç saniye içerisinde çeviri fiyat teklifi almanın mümkün olduğu hizmetlerimiz, en uygun çeviri fiyat hesaplama çerçevesinde hayata geçiriliyor. Diller arasındaki düşük hata payı kapsamında tercüme edilmesini istediğiniz dosya ve ya önemli belgelerinizi çeviri bölümüne girip dil seçeneklerinden istediğinizi seçmeniz halinde ödeyeceğiniz tüm tutar karşınıza çıkacaktır.

Çeviri Fiyat Hesaplama Neye Göre Belirlenir?

 

Daha önce çeviri hizmetlerinden yararlanmamış olan pek çok kişi çeviri fiyat hesaplama için hangi kriterlere göre belirlendiğini belirtiyor. Yurtdışı odaklı olan eğitim ve şirketler için çeviri konusu önemli bir gerekliliktir ve nasıl olması ve fiyatları gibi birçok detayı iyi bilmek gerekir. Kelime sayısı öncelikli olmak üzere, dilin zorluk derecesi ve onay sürecindeki bazı yasal prosedürler doğrultusunda fiyat teklifleri sunulmaktadır.

Çeviri Fiyat Hesaplama da Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Verdiğimiz çeviri hizmetlerinin bizlere olan bazı maliyetleri doğrultusunda çeviri fiyat hesaplama şekli bazen çok kapsamlı olabiliyor. İşin kalitesi ve başarı oranı için sarf ettiğimiz çaba karşılığında değerli müşterilerimize en ekonomik çözüm arayışlarıyla çalışıyoruz. Bu nedenle sizlerde çeviri alanında çalışacağınız firmanın fiyatlarında gereksiz detaylandırmanın olup olmadığını kontrol etmeniz zamandan ve bütçenizden tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Yeminli Çeviri Fiyat Hesaplama

 

Resmi belgelerin çevirisi için en çok noter onaylı ve yeminli tercümanlara ihtiyaç duyulur. Bu alandaki yetkinliğini ve bilgisini kanıtlamış olan kişiler tarafından alınan çeviri hizmetleri yeminli tercüme kategorisine giriyor. Sizlerde önemli mahkeme ve konsolosluk çevirileri ihtiyacınız için 0216 606 29 38 numaralı telefondan çeviri fiyat hesaplama bilgisi alarak hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

 

 

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.