Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Çeviri Bedeli

Çeviri hizmeti almak istiyorsanız, mutlaka kurumsal bir destek almanızda fayda vardır. Bu şekilde en iyi çözüme ulaşmak mümkündür. Firmamız bu konuda geliştirmiş olduğu yeni yöntemler ile sektörde de büyük katkı sağlar. Çeviri hizmeti alanında uzman ve profesyonel kişiler tarafından verilir. Siz de böyle bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız, çeviri bedeli oldukça ekonomiktir.

Çeviri Hizmetleri

 

Her türlü projeniz için, çeviri hizmeti almak istediğiniz de kurumsal olarak hizmet veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Siz de profesyonel bit hizmet alarak, süreci kolay bir şekilde atlatabilirsiniz. Bunun için telefon etmeniz yeterli olacaktır. Çeviri bedeli fiyatlarını öğrenebilir, destek alabilirsiniz.

Çeviri Nasıl Yapılır?

 

Bünyemizde çalışan personellerin hepsi alanında başarılı ve eğitimli kişilerdir. Ayrıca dil bilgisi konusuna da hakim olan kişilerdir. İlk olarak çeşitli analizler yapılır daha sonra da en doğru yöntem kullanılarak, işlem sonuçlanır. Çeviri hizmetinde en önemli olan şeylerden biri de güvenilir olmasıdır. Verdiğiniz belgeler, kesinlikle bir başkası ile paylaşılmaz. Yapılan çalışmaların hepsinde öncelikle müşteri memnuniyetine önem verilir ve uygun çeviri bedeli sunulur.

Çeviri Fiyatları Ne Kadar

 

Firmamız fiyat konusunda herkese hitap edecek seçenekler sunar. Genel de ekonomik bir politika benimsenmiştir. Ayrıca ödeme açısından da her türlü kolaylık sağlanır, Uygun çeviri bedeli sunulur. Ayrıca her aşamada kontroller sağlanır ve hatasız bir şekilde teslimat yapılır. Ayrıca en hızlı şekilde işlem sonuçlandırılır. 0216 606 29 38 numarasından, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.