Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Çeviri Ajansı

Çeviri ajansı firmamız sizlere ultra lüks standartlarda çeviri hizmetleri sunmaktadır. Sunulan hizmetlerin hepsi potansiyelli personellerimiz tarafından gerçekleşiyor. Ajansımız sizlere 7/24 sınırsız hizmetler sunmaktadır. Sunulan hizmetlerin hepsi başarılı hizmetler olarak ön plana çıkmayı başarıyor.  Çeviride %100 uyumlu bir hizmet almak istiyorsanız ajansımız tam sizlere göre!

Ajansımızdan alacağınız bütün hizmetler Avrupa nitelik standartlarına tam uyumluluk gösterir. Ofisimiz her anlamda sizlere ahenkli hizmetler sunan Türkiye’nin en prestijli ofisi konumundadır. Farkımız çeviri ajansı hizmetlerimizin kalitesinden meydana geliyor. Başarılı bir hizmet deneyiminden yararlanmak istiyorsanız ofisimiz bu alanda sizlere standartların üzerine bir hizmet sunuyor. Ajansımız her daim sizlerin hizmetindedir. Her geçen gün hizmetlerimizi ileriye taşıyoruz.

Çeviri Ajansı 7/24

 

Çeviri ajansı kurumumuz sizlere süregelen bir hizmet deneyimi sunan sektörün göz bebeği konumundadır. Sizlere sunmuş olduğumuz bütün hizmetler statüsü yüksek hizmetler olarak biliniyor. Kurumumuz sizlere her yönden ayrıcalıklar ve avantajlar sunan deneyimli bir ajanstır. Ajansımız parlak hizmetleriyle sizlere üst düzey standartlarda ultra  hizmetler sunmaktadır.

Çeviri Ajansı Sınırsız Hizmetler

 

Çeviri ajansı firmamız müşterilerimize merkezi bir hizmet ağı sunuyor. Sunulan hizmetler en iyi şekilde gerçekleşiyor. Hizmette sınır tanımayan bir kurum olarak kalitemizi her daim yukarılara taşıyoruz. Firmamız her alanda sizlere bütüncül ve iyi bir hizmet deneyimi yaşatıyor. Farklı ve orijinal bir çeviri hizmeti almak istiyorsanız firmamıza 0 216 606 29 38 numaradan ulaşabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.