Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Basında Biz

Tercüme hizmetlerimizle sektörde ön planda olmayı her daim başarmış bir tercüme ofisi olarak biliniyoruz. Basında biz her zaman ön sayfa haberlerinde yer alıyoruz. Çeviri ofisimizden 25 dilde tercüme ve çeviri hizmeti alabilirsiniz. Sizlere son derece orijinal bir çeviri hizmeti sunuyoruz. Çevirilerinizi oluştururken itinalı çalışarak son derece yetkin bir çeviri hizmetini sizlere sağlamaktayız.

Tercüme Hizmetlerinde Güvenilir Firma

 

 

Basında biz hizmetlerimizle her daim övgüleri üzerimize çekiyoruz. Böylelikle potansiyelli hizmetlerden yararlanma fırsatına erişmiş oluyorsunuz. Basında her daim ön planda olan çeviri ofisimiz 7/24 sizlere sınırsız hizmetler sunmaktan mutluluk duyuyor. Böylece enternasyonal kalite standartlarında çeviri hizmetlerini bizimle beraber deneyimle fırsatına erişmiş oluyorsunuz. Sınırsız bir hizmet çeviri hizmeti almak istiyorsanız, her daim sizin yanınızda yer almaktayız.

Tercüme Firması

 

Tercüme firmamız basında biz başlığı altında her daim birinci sayfa demeçlerinde ön plana çıkmayı başarıyor. Kaliteli bir hizmet deneyiminin ayrıcalıklı adresi olarak firmamız biliniyor. Firmamız sektörde uyumlu hizmetler sunan, sizlere üst düzey hizmetleri itinalı bir şekilde sunmayı başarıyor. Başarılı bir çeviri hizmetinden yararlanmak istiyorsanız her daim sizin yanınızda yer alıyoruz.

Tercüme Fiyatları

 

 

Basında biz her daim fiyat standartlarımızla ilgileri üzerimize topluyoruz. Firmamız son derece uygun fiyat aralıklarında sizlere cüzi fiyat aralığında hizmetler sunuyor. Tercümenin hangi dilde alınacağı, dilin zorluğu, tercüme hizmetinin süresi gibi etmen fiyatları doğrudan etkiliyor. Firmamızla 0 216 606 29 38 telefon numarası üzerinde direkt iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.