Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Başarı Hikâyeleri

Gençlere ve yetişkinlere ilham kaynağı olacak nitelikteki başarı hikâyeleri farklı dillerde olması, çoğu zaman etkili ve kaliteli bir tercüme ihtiyacını meydana getiriyor. Herkesi etkileyecek bir başarı hikâyesini kişilerin kendi dilinde okuyabilmesi ya da alt yazı seçeneği ile izlemeyebilmesi için, bu alanda çeviri hizmeti veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Başarı Hikâyeleri Çevirisi Nedir?

 

Yabancı girişimciler ya da mesleğinin zirvesinde olan birçok yabancı ismin başarı hikâyeleri dünya çapında ilgi görüyor ve okunmak istiyor. Hal böyle olunca farklı dilden dile çeviri gereksinimi kaçınılmaz oluyor. Bu işi sektörün hakkıyla yapan başlıca isimlerinden olan firmamız, her biri yabancı dil konusunda uzmanlıklarını kanıtlamış kişilerdir.

Başarı Hikâyeleri Çeviri Fiyatları

 

İstenen dile çevrilmesi istenen mevcut hangi dilde hazırlanmış olduğu başarı hikâyeleri çeviri fiyatlarının artmasına ya da azalmasına neden oluyor. Net bir yanıt alabilmek için tercümesi istenen metni web sitemizdeki çeviri paneline ekleyerek en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Tercüman ihtiyacı olan herkese en donanımlı kadromuz ile hitap ederken, uygun fiyat politikamız uzun yıllardır aynı kararlılığında devam ediyor.

Başarı Hikâyeleri Çevirilerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Deneyim ve eğitimle kusursuz bir hizmet şekline dönüşen tercümanlık büroları, başarı hikâyeleri gibi kişisel alandaki metinlerin çevirilerinde oldukça büyük önem taşıyor. Anlam bütünlüğünün en ufak bir dil bilgisi hatasıyla bozulması, belki de başkalarına örnek teşkil edecek bir hikâyenin daha az etkisinde kalınmaya neden olacaktır. Tüm bu riskleri yok etmek adına 0216 606 29 38 numaralı telefondan bizi arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

 

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.