Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Avrupa Yakası Çeviri

Avrupa Yakası çeviri, kurumsal hizmet sunan işletmelerin başında gelir. Çeviri konusunda ihtiyaç duyulan alanlar son derece çeşitlidir. Evlilik belgesi, eski tapu evrakları gibi konular ile yabancı dilde edebi eserler de çeviri konuları arasındadır. Çevirilerin titiz yaklaşımla ele alınması ve kontrolden geçirilmeden teslim edilmemesi gerekir.

 

Çeviride Uzman Yerler

 

Avrupa Yakası çeviri, çeviride uzmanlaşmış köklü kuruluşların başında gelir. Bu konuda önerilen, çeviri merkezlerinde görev alan tercüman ve çeviri hizmeti sunanların akademik branşta bilgi sahibi olmalarıdır. Farklı dallarda yapılacak çevirilerde o branşta en az lisans düzeyinde eğitim şartı aranır. Salt yabancı dilde uzmanlaşmış olmak ilgili branşta çeviri yapmak için yetersizdir.

 

Güvenilir Çeviri Merkezleri

 

Avrupa Yakası çeviri, çok farklı dallarda çeviri hizmeti sunar. Tıp, edebiyat, arkeoloji, Osmanlıca, Arapça, İngilizce, Fransızca gibi her dilde çeviri hizmeti bulunur. Tez çevirileri ile günümüzde kullanılmayan ölü dillerde yazılmış olan evrak ve tablet çevirileri de yapılır. Firmamız çeviri hizmeti sonrasında mutlaka kontrol aşamasından geçirerek müşterilerine sunar. Noter yeminli tercüme hizmetimiz de bulunur.

 

Çeviri Hizmeti Almak İsteyenlere Öneriler

 

Avrupa Yakası çeviri, çok farklı dallarda en güvenilir çeviri hizmetini sunar. Express çeviri hizmetimiz ve onaylı editör kontrollerimiz tercih edilme nedenlerimizin başında gelir. Çeviride hız kadar, doğru çeviri de önem taşır. Güvenilir çeviri hizmeti için 0216 606 29 38 numaradan firmamızla iletişime geçmeniz önerilir.

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.